+38 063 151 85 06moc.liamg%40au.reed.rm


+38 063 151 85 06moc.liamg%40au.reed.rm

ПРО ЩО НАШ MR.DEER?

Mr.Deer - це в першу чергу про любов. Любов один до одного і до своєї справи. Саме завдяки цьому безмежному почуттю на світ з'являються незвичайні, теплі, красиві та самобутні вироби.
У 2017 ми зробили крок на зустріч сміливим цілям. Ми створили майстерню з дерева, яка стала невід'ємною частиною нашого життя. Тепер щодня ми переживаємо про матеріали, доставки, виставки, відгуки і, звичайно ж, нові горизонти. Ваші посмішки - це наша головна винагорода. Заради цього варто творити!

Ми хочемо дарувати емоції!

Без зайвих патетичних текстів впевнено скажемо, що основна мета нашої майстерні - створювати вироби,які надихатимуть вас і будуть приносити радість щодня.

Якість

Найкращий продукт - насамперед якісний продукт. Саме тому всі етапи виробництва ми беремо на себе: від розробки до пакування. В результаті ми пропонуємо виріб, в якому впевнені на 100%.

Час

Ми цінуємо час. Для нас - це праця, для вас - зручність. Максимально швидка обробка замовлення та своєчасний запуск - те, що ми навіть не обговорюємо. Наш маст хев!

Підтримка

Наша команда – це позитивні люди, які живуть своєю справою. Ми завжди намагаємося зрозуміти та допомогти. Для нас важливим є все: від моменту прийому замовлення до стрічки на упаковці.

Індивідуальність

Ми завжди намагаємося створити щось сміливе у дизайні та формах, приємне на дотик, при цьому підкресливши красу дерева. І ще! Нашому головному Діру дуже важливо, аби кожен виріб приносив користь. Адже у душі він конструктор-перфекціоніст!

Гнучкість

Виконуючи індивідуальні замовлення, ми завжди намагаємось знайти підхід до кожного клієнта. Наша команда запропонує вам рішення та вихід із будь-якої ситуації. Повірте, у нашому досвіді було різне!

Любов

Наша майстерня – не масовий виробник, а затишний будиночок, де до кожного виробу відносяться з любов'ю.